Nr katalogowy: 127

Nr katalogowy: 127

Tryptyk - Maria brzemienna, Pokłon pasterzy, Zwiastowanie pasterzom

chromolitografia barwna, papier; 151 x 76 cm (wymiar całości w oprawie).
Reprodukcje ujęte w ozdobną, drewnianą, podrzeźbianą ramę z początku XX w.
Czechy ?, pocz. XX w.
estymacja: 1 800 - 2 200 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł