Nr katalogowy: 125

MALARZ NIEOKREŚLONY, XVIII w.

Nr katalogowy: 125

Adoracja Marii i Dzieciątka

olej, płótno dublowane; 96 x 70 cm.
estymacja: 26 000 - 32 000 zł