Nr katalogowy: 119

MALARZ NIEOKREŚLONY, zachodnioeuropejski, XVIII / XIX w.

Nr katalogowy: 119

Para obrazów - Gejsze we wnętrzu

olej, płótno; 28 x 21 cm (każdy).
estymacja: 7 500 - 9 000 zł