Nr katalogowy: 115

MALARZ NIEOKREŚLONY, XIX w.

Nr katalogowy: 115

Portret kobiety, ok. 1850

olej, płótno dublowane; 51 x 41 cm.
Obraz po konserwacji.
estymacja: 4 800 - 5 800 zł