Nr katalogowy: 110

Francisco RODRÍGUEZ CLEMENT (1861-1956)

Nr katalogowy: 110

Skończony taniec

olej, płótno; 94 x 114 cm;
sygn. l. d.: F. Rodriguez S. Clement
estymacja: 5 600 - 6 600 zł