Nr katalogowy: 102

Feliks Michał WYGRZYWALSKI (1875-1944)

Nr katalogowy: 102

Capri - Nad brzegiem morza, 1931

akwarela, papier; 34 x 49 cm (w świetle oprawy);
sygn., dat. i opisany l. d.: Capri 1931 / F.M. Wygrzywalski
estymacja: 14 000 - 16 000 zł