Nr katalogowy: 101

Mieczysław SZOPIŃSKI (1902-1975)

Nr katalogowy: 101

Nad brzegiem morza

olej, sklejka; 38,5 x 49,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: MS 1938 (?)
estymacja: 2 000 - 2 400 zł