Nr katalogowy: 100

A. SZATANKIEWICZ, XX w.

Nr katalogowy: 100

Zmierzch nad jeziorem, 1924

olej, płótno; 52 x 73,5 cm;
sygn. i dat. p. d.: A. Szatankiewicz / 24
estymacja: 4 000 - 4 800 zł