Nr katalogowy: 94

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 94

Przy ognisku

olej, tektura; 25,5 x 35,5 cm;
sygn. p. d.: WIKTOR KORECKI
estymacja: 3 000 - 3 600 zł
Cena sprzedaży 4 700 zł