Nr katalogowy: 88

Abraham MESSER (1886-1931)

Nr katalogowy: 88

Żyd - Nosiwoda

olej, tektura; 36 x 27,5 cm;
sygn. l. d.: MESSER
estymacja: 3 200 - 3 800 zł
Cena oferowana 2 900 zł