Nr katalogowy: 86

Antoni TESLAR (1898-1972)

Nr katalogowy: 86

Wiarus z powstania styczniowego, 1919

olej, tektura; 67 x 97 cm;
sygn., dat. i opisany p. d.: ATeslar / 1919 / Warszawa
estymacja: 3 800 - 4 600 zł