Nr katalogowy: 70

Wiktor KORECKI (1890-1980)

Nr katalogowy: 70

Zachód słońca nad jeziorem

olej, tektura; 35 x 50 cm;
sygn. p. d. WIKTOR KORECKI
estymacja: 6 000 - 7 000 zł