Nr katalogowy: 65

Teodor ZIOMEK (1874-1937)

Nr katalogowy: 65

Zima

olej, płótno; 66 x 99 cm;
sygn. p. d.: T. ZIOMEK
estymacja: 15 000 - 18 000 zł