Nr katalogowy: 63

Charles VETTER (1858-1941)

Nr katalogowy: 63

Nokturn miejski

olej, płótno; 57 x 72 cm;
napis na odwrocie na płótnie: C. Vetter.
estymacja: 6 000 - 7 000 zł