Nr katalogowy: 61

Stanisław Ignacy Poraj FABIJAŃSKI (1865-1947)

Nr katalogowy: 61

Widok na ruiny zamku, 1886

akwarela, papier; 36 x 26 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. .l. d.: Fabiański 1886
estymacja: 3 500 - 4 200 zł
Cena oferowana 3 300 zł