Nr katalogowy: 55

Malarz nieokreślony, k. XIX w. - pocz. XX w.

Nr katalogowy: 55

Pejzaż letni, ok. 1916

olej, tektura; 17,2 x 23,5 cm;
na odwrocie szkic przedstawiający różę oraz napis
estymacja: 3 500 - 4 200 zł