Nr katalogowy: 53

Władysław SERAFIN (1905-1988)

Nr katalogowy: 53

Motyw z Bałkanów, 1971

olej, płótno; 45 x 57,5 cm;
sygn. p. d.: w Serafin 1971 (? - trzecia cyfra, słabo czytelna).
estymacja: 2 200 - 2 600 zł