Nr katalogowy: 50

Leonard STROYNOWSKI (1858-1935)

Nr katalogowy: 50

Dziewczyna u studni

olej, płótno; 26 x 15,5 cm;
sygn. p. d.: L Strojnowski
estymacja: 5 500 - 6 500 zł