Nr katalogowy: 48

Antoni PRZESŁAŃSKI (1879-1965)

Nr katalogowy: 48

Kobziarz Mróz - Stanisław Budz-Lepsiok, 1940

olej, płótno; 57 x 46 cm;
sygn. i dat. l. d.: A. Przesłański / 1940 R.
estymacja: 4 000 - 4 800 zł