Nr katalogowy: 44

Józef WRZESIŃSKI (1872-?)

Nr katalogowy: 44

Pejzaż zimowy ze strumieniem

olej, płótno; 74 x 81 cm;
na odwrocie fragment kompozycji malarskiej oraz fragmenty uszkodzonej nalepki
estymacja: 3 600 - 4 300 zł