Nr katalogowy: 43

Stanisław ŻURAWSKI (1889-1976)

Nr katalogowy: 43

Babia Góra

olej, tektura; 49 x 49 cm;
sygn. p. d.: St. Żurawski
estymacja: 4 500 - 5 500 zł