Nr katalogowy: 42

Konstanty WRÓBLEWSKI (1868-1939)

Nr katalogowy: 42

Kozi Wierch w Tatrach

olej, płótno naklejone na tekturę; 23 x 32,5 cm;
na odwrocie napis autorski (?): Kozi Wierch w Tatrach (piórem)
estymacja: 4 000 - 4 800 zł
Cena oferowana 3 600 zł