Nr katalogowy: 41

M. HEINRICH, XIX / XX w.

Nr katalogowy: 41

Pejzaż górski, 1898

olej, płótno; 34 x 50,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: M. Heinrich 98
estymacja: 2 700 - 3 200 zł