Nr katalogowy: 34

Władysław FILIPIAK (1908-1976)

Nr katalogowy: 34

Słoneczniki, 1975

olej, płótno; 81 x 65 cm;
sygn. dwukrotnie na odwrocie na płótnie: Wł. Filipiak / 1975 r.
estymacja: 2 000 - 2 400 zł