Nr katalogowy: 33

Leon WYCZÓŁKOWSKI (1852-1936)

Nr katalogowy: 33

Kompozycja kwiatowa [Kwiaty], 1928

akwarela, ołówek, papier żeberkowy; 46 x 62,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. i dat. p. g.: LWyczółk 1928 (ołówkiem).
estymacja: 36 000 - 40 000 zł