Nr katalogowy: 26

Stanisław GIBIŃSKI (1882-1971)

Nr katalogowy: 26

Na wsi, 1911

akwarela, papier; 35,5 x 54 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. p. d.: S. Gibiński / 1911
estymacja: 4 000 - 4 800 zł