Nr katalogowy: 25

Juliusz HOLZMÜLLER (1876-1932)

Nr katalogowy: 25

Pejzaż ze sztafażem

akwarela, gwasz, ołówek, papier; 17,5 x 24 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d. i l. d.: Juliusz Holzmüller
estymacja: 2 200 - 2 600 zł