Nr katalogowy: 20

Eugeniusz WANIEK (1906-2009)

Nr katalogowy: 20

W zamieci

olej, tektura; 33 x 24 cm;
sygn. p. d.: e. Waniek
estymacja: 2 000 - 2 400 zł
Cena sprzedaży 3 500 zł