Nr katalogowy: 12

Malarz nieokreślony, niemiecki?, XX w.

Nr katalogowy: 12

Polowanie par force

olej, deska;
44 x 63,5 cm.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł
Cena oferowana 4 500 zł