Nr katalogowy: 10

Wojciech KOSSAK (1856-1942)

Nr katalogowy: 10

Studium konia, ok. 1890

olej, płótno naklejone na tekturę, 31 x 22 cm;
na odwrocie częściowo uszkodzona nalepka wystawowa z TPSP w Krakowie
estymacja: 10 000 - 12 000 zł
Cena sprzedaży 12 000 zł