Nr katalogowy: 7

Aleksander ORŁOWSKI (1777-1832)

Nr katalogowy: 7

Na koniu

olej, blacha; 30,5 x 27 cm;
sygn. p. d.: (zatarta)
estymacja: 65 000 - 75 000 zł