Nr katalogowy: 6

Władysław SZERNER (1836-1915)

Nr katalogowy: 6

W drodze na wesele huculskie

olej, deska mahoniowa; 40 x 50 cm;
sygn. p. d.: W. Szerner
estymacja: 65 000 - 75 000 zł
Cena oferowana 60 000 zł