Nr katalogowy: 4

Jacek MALCZEWSKI (1854-1929)

Nr katalogowy: 4

Zesłaniec - studium

olej, tektura, 71 x 56 cm;
sygn. p. g.: J. Malczewski
estymacja: 310 000 - 360 000 zł