Nr katalogowy: 107

Tibor CZORBA (CSORBA) (1906 -1985)

Nr katalogowy: 107

Głodówka - Tatry zimą, 1960

akwarela, karton; 50 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Csorba Tibor / 1960; l. d. tytuł: Głodówka.