Nr katalogowy: 2

Stefania DEETLER-FLIN (1909-1994)

Nr katalogowy: 2

Zabłąkany księżyc, lata 50. XX w.

drzeworyt barwny, bibułka, 32 x 26 cm;
sygn. ołówkiem p. d., po lewej tytuł, pośrodku numer odbitki 9 /10.