30 listopada 2021

Ponad 280 obiektów w cenach wywoławczych 50 – 1000 zł!

30 listopada 2021, godz. 17:00

w siedzibie Domu Aukcyjnego Rempex
ul. Karowa 31 w Warszawie

wystawa przedaukcyjna:

25.11 (czwartek): 11:00 - 19:00
26.11 (piątek): 11:00 - 19:00
29.11 (poniedziałek): 11:00 - 19:00
30.11 (wtorek): 11:00 - 17:00

Kontakt w sprawie zleceń aukcyjnych i szerszych informacji o obiektach:
Waleria Matelska: tel. 663 111 161
e-mail: kolekcjoner@rempex.pl

Zlecenia telefoniczne przyjmujemy przy licytacji powyżej 1 000 pln.

 regulamin aukcji wyprzedażowej

Natalia URBANOWICZ

354
Nadmorska uliczka, 2019 olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d: NUrbanowicz;

Ewa BOIŃSKA

355
Anioł ze skrzypcami olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: EWA BOIŃSKA.

Ewa BOIŃSKA

356
Anioł z rumiankiem olej, płótno; 50 x 40 cm;
sygn. p. d.: Ewa BOIŃSKA.

JUDI

357
Kwiaty w wazonie olej, płótno; 30 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Judi.

Zdzisław MAJROWSKI-MEYRO (ur. 1952)

358
Purpurowa rapsodia olej, płótno; 13 x 18 cm;
sygn. p. d.

Marcin GLINKA

359
Mleczna droga, 2020 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: M. Glinka'20.

Piotr SUJKA

360
Wokół studni, 2019 olej, płótno; 40 x 30 cm;
sygn. i dat. p. d.: P. Sujka' 19;

Malarz nieokreślony

361
Pejzaż z chatą olej, płyta; 30 x 39,5 cm.

Malarz nieokreślony

362
Uzdrowisko olej, tektura; 20,5 x 30 cm (w świetle passe-partout).

Janusz ZIELIŃSKI

363
Przebiśniegi, 2020 olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z / E / L / I / N / S / '20 K / I;

Malarz nieokreślony

364
Dmuchawce olej, płótno; 40,5 x 40,5 cm;
sygn. l. d. nieczytelna.

Andrzej CYBURA

365
Tam gdzie mieszka słońce Z cyklu: Opowieść na dobranoc
olej, płótno; 40 x 50 cm;

Anna WERPACHOWSKA

366
Maki, 2019 olej, płótno; 5 x 40 cm;
sygn. i dat. l. d.: 2019 / A Werpachowska;

G. KRAWCZYK

367
Łódki, 2019 olej, płótno; 40,3 x 50 cm;
sygn. i dat. p. d.: G. Krawczyk 2019.

TH. SKORGAMD?

368
W zatoce olej, płótno; 30,5 x 40,5 cm;
sygn. p. d.: Th. Skorgamd?;

Witold NOWACKI

369
Sielski pejzaż, 2019 olej, płótno; 26 x 33 cm;
sygn. p. d.: Witold Nowacki;

R. LANEY?

370
Komunia olej, deska; 29,7 x 40 cm;
sygn. p. d.: R. Laney?.

Malarz nieokreślony

371
Pejzaż z młynem olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. p. d. nieczytelna.

Witold NOWACKI

372
Na wsi olej, płótno; 22,5 x 33 cm;
sygn. p. d.: Witold Nowacki;

Aneta KARAŚ

373
Tęskniąc, 2019 olej, płótno; 40 x 30,5 cm;
sygn. p. d.: Karaś Aneta;

Jarosław WOJTKOWIAK (ur. 1952)

374
Łódka na brzegu olej, płótno; 18,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. WOJTKOWIAK.

U. LARSON

375
Zimowy pejzaż olej, płyta; 24 x 33,5 cm;
sygn. l. d.: U. Larson.

Alek AMBROŻUK

376
Zamglona ulica olej, płótno; 50 x 40 cm;
na odwrocie odręczny napis na taśmie: ALEK AMBROŻUK.

Kadir RAKHIMOV

377
Legenda, 1991 olej, płótno; 92 x 114 cm;
opisane na odwrocie: KADIR RAKHIMOV (cyrylicą).

Malarz nieokreślony

378
Pejzaż z zamkiem, 1. ćw. XX w. olej, płyta; 14,5 x 17,5 cm;
sygn. p. d. nieczytelna;

Chodzież, Zygfryd BĘBEN

601
Para filiżanek porcelana, farby naszkliwne; filiżanki: 6 x 8,5 x 6,5 cm, spodeczki: 1,5 x 12 x 12 cm;
sygn. na spodzie: Chodzież / MADE IN POLAND;

602
Odpoczywający Arlekin porcelana szkliwiona, farby naszkliwne; 8 x 19,5 x 9 cm;
XX w.

603
Chłopiec z koszykiem porcelana, farby naszkliwne; 16,5 x 8 x 7 cm;
XX w.

604
Trzy talerzyki dekoracyjne porcelana, kalka kobaltowa; 13 x 13 x 2 cm;
XX w.

605
Zestaw do herbaty dla 6 osób porcelana, farby naszkliwne, emaliowe, złocenie, ratan (rączka czajnika);
XX w.

606
Komplet japoński do herbaty na 4 osoby porcelana, farby naszkliwne, farba emaliowa, złocenie;
Japonia, XX w.

607
Zestaw tete-a-tete porcelana, kalka, złocenie (przetarte);
Śląsk, Altwasser (ob. Stary Zdrój), 1 ćw. XX w.

WAŁBRZYCH

608
Para talerzy dekoracyjnych porcelana, kalka, farba podszkliwna, złocenie; 3 x 24,5 x 24,5 cm;
Polska, Wałbrzych, ok. 1960-70

LUBIANA

609
Zestaw na płatki śniadaniowe porcelana, kalka, farba naszkliwna;
Polska, 3. ćw. XX w.

VILLEROY & BOCH

610
Wazon porcelana, farby podszkliwne; 38 x 23 x 23 cm;
XX w.

ROYAL COPENHAGEN

611
Mały Pan z papugą porcelana, farby podszkliwne;18,5 x 13 x 8,5 cm
sygn. na spodzie: ROYAL / COPENHAGEN / DENMARK / [trzy kobaltowe fale] / 752;

612
Kwietnik w kształcie łabędzia ceramika glazurowana, farby naszkliwne; 24 x 37 x 21 cm;
Europa Zachodnia, Belgia?, 1. poł. XX w.

613
Jeleń terakota szkliwiona wielobarwna; 27 x 33 x 13 cm;
Dania, 1. poł. XX w.

614
Zestaw naczyń glinianych glina malowana, szkliwiona;
Polska, XX w.

Fabryka Fajansu KOŁO

615
Zestaw trzech talerzy dekoracyjnych fajans, farby naszkliwne, podszkliwne; 1 talerz: 4,5 x 22 x 22 cm; 2 talerze: 4 x 17 x 17 cm;
Polska, lata 80.

WŁOCŁAWEK

616
Trzy talerze dekoracyjne fajans, farby naszkliwne; 3 x 24,5 cm x 24,5 cm;
Polska, lata 80. XX w.

Fabryka Fajansu KOŁO

617
Zestaw dobierany fajans, farby naszkliwne;
Polska, lata 80. XX w.

618
Zestaw kuchenny dobierany w typie Włocławek - brązowy fajans, farby naszkliwne;
Polska, lata 80. XX w.

619
Talerz ścienny z dekoracją kwiatową w stylu XVIII w. fajans szkliwiony, farby podszkliwne; średn. 21 cm;
XX w.

620
Talerz dekoracyjny w typie wyrobów holenderskich z XVII w. ceramika, kobalt podszkliwny; średn. 21 cm;
XX w.

622
Kufel do piwa glina garncarska, farba naszkliwna, szkliwienie; 18 x 16 x 12 cm;
XX w.

623
Dzban z malowanymi kwiatami glina toczona na kole, farby naszkliwne; 26 x 19 x 18 cm;
XX w.

624
Paterka z dwoma uchwytami szkło lane przezroczyste, barwione w masie-fiolet; 12,5 x 22,5 x 8 cm;
2 ćw. XX w.