Nr katalogowy: 374

Jarosław WOJTKOWIAK (ur. 1952)

Nr katalogowy: 374

Łódka na brzegu

olej, płótno; 18,5 x 33,5 cm;
sygn. p. d.: J. WOJTKOWIAK.