Nr katalogowy: 363

Janusz ZIELIŃSKI

Nr katalogowy: 363

Przebiśniegi, 2020

olej, płótno; 30 x 40 cm;
sygn. i dat. p. d.: Z / E / L / I / N / S / '20 K / I;