Nr katalogowy: 346

Malarz nieokreślony

Nr katalogowy: 346

Maki

wg obrazu Claude’a Moneta „Maki w Argenteuil” (1873, oryginał w paryskim Muzeum Orsay)
olej, płótno; 40,5 x 50 cm.