Nr katalogowy: 338

Katarzyna SŁOWIKOWSKA

Nr katalogowy: 338

Młode drzewko, 2006

olej, płótno; 70,5 x 60,5 cm;
sygn. i dat. l. d.: K SŁOWIKOWSKA'06.