Nr katalogowy: 308

Zofia MITRĘŻANKA (ur. 1932)

Nr katalogowy: 308

Przed chatą, 1970

akwarela, papier; 35 x 38 cm (w świetle passe-partout);
sygn. p. d.: MITRĘŻANKA 70.