Nr katalogowy: 13

Janusz PODOSKI (1898-1971)

Nr katalogowy: 13

Pejzaż z chatą i strumykiem, 1933

olej, płyta; 45,5 x 57 cm;
sygn. p. d.: J. Podoski 1933.