Nr katalogowy: 5

Seweryn BIESZCZAD (1852-1923)

Nr katalogowy: 5

Przydrożna kapliczka

akwarela, papier; 27,5 x 36,5 cm (w świetle oprawy);
sygn. śr. d.: S. Bieszczad