Nr katalogowy: 3

Zofia STRYJEŃSKA (1894-1976)

Nr katalogowy: 3

Lelum, 1922

litografia barwna, papier; 24 x 12 cm (w świetle passe-partout);
sygn. i dat. ołówkiem l. d.: Zofia Stryjeńska 1922.