Nr katalogowy: 908

Nr katalogowy: 908

Biblioteka eklektyczna

fornirowana wzorzystym mahoniem; 196 x 99 x 42,4 cm;
Europa Środkowa, 4 ćw. XIX w.
estymacja: 2 300 - 2 700 zł