Nr katalogowy: 867

Nr katalogowy: 867

Lustro ścienne z dekoracją z kokardą

drewno, rama złocona, aplikacje gipsowe; 148,5 x 82 cm;
Polska (?), ok. poł. XIX w. (rama), aplikacja w zwieńczeniu późniejsza.
estymacja: 1 600 - 1 900 zł
Cena sprzedaży 1 600 zł