Nr katalogowy: 848

Pracownia Oskara Potockiego

Nr katalogowy: 848

Makata buczacka

jedwab, nić metalowa złocona; 129,5 x 133 cm;
Buczacz, XIX/XX w.
estymacja: 6 000 - 8 000 zł
Cena sprzedaży 5 800 zł