Nr katalogowy: 603

ANTIQUE BOHEMIAN LOETZ ART GLASS

Nr katalogowy: 603

Wazon z aplikacją w formie liści dębowych

szkło iryzujące, zielone; srebro złocone;
29,5 cm.
Model Loetz Creta Diaspora
(wg wzoru 1900-1905),
1 ćw. XX w.

estymacja: 5 200 - 6 000 zł