Nr katalogowy: 210

CLAUDE MICHEL - CLODION (1738-1814) - według

Nr katalogowy: 210

Popiersie Napoleona Bonaparte

brąz odlewany, cyzelowany, złocony; marmur; wys. całk. 33 cm;
Francja, Paryż, 2 poł. XIX w.
estymacja: 5 000 - 6 000 zł