Nr katalogowy: 105

Ksawery Jan KANIEWSKI (1805-1867)

Nr katalogowy: 105

Portret młodej kobiety

olej, płótno, 65 x 54 cm;
sygn. p.d.: K. Kaniewski / mal. w Warsz. / 1848
estymacja: 52 000 - 60 000 zł